Działka budowlana Arciechów
Arciechów, mazowieckie
- 195 000 zł
- 1 220 m²
- 159,84 zł/m²
Ewa
Skontaktuj się
Działka budowlana Arciechów
Arciechów, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka budowlana Arciechów
Zaktualizowane: 12 maja 2026
195 000 zł 1 220 m² 159,84 zł/m²
prostokątMedia:
prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 195 000 zł (159,84 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 220 m²
- kształt: prostokąt; długość: 45m; szerokość: 27m; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, studnia, szambo (działka uzbrojona)
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 12.05.2026
Opis nieruchomości
Sprzedam piękną ogrodzoną działkę budowlaną 1270 m 2 położoną blisko W-wy tylko 25 km. w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Do Zalewu Zegrzyńskiego jest 1000 m w prostej linii. Na działce znajdują się media: prąd 220 v, 380 v. Woda ze studni z własnego ujęcia. Z uwagi na to że, działka jest ogrodzona w celu obejrzenia proszę o kont. tel.
Ewa
695 777...
695 777 826