Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Arciechów

Arciechów, mazowieckie

  • 125 000 zł
  • 700 m²
  • 178,57 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Wazyns...

Skontaktuj się

Działka budowlana Arciechów

Arciechów, mazowieckie

zaktualizowane:
29 kwietnia 2026

125 000 zł

700 m²

178,57 zł/m²

Działka budowlana Arciechów

Zaktualizowane: 29 kwietnia 2026

125 000 zł 700 m² 178,57 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 125 000 zł (178,57 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 700 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 20m; szerokość: 30m
  •   dojazd drogą nieutwardzoną
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX Polska, zaktualizowane: 29.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 921/3992/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Tam gdzie Bug spotyka się z Narwią, czyli dokładna lokalizacja wsi. Arciechów - miejscowości letniskowej nieopodal Jeziora Zegrzyńskiego.

Przedmiotem sprzedaży jest 7 niezabudowanych działek wydzielonych wstępnym projektem z działki numer 1126/5 obręb Arciechów.
Działki oznaczone na zdjęciu od 5A do 5E mają powierzchnię 700 mkw, działka 5F ma powierzchnię 717 mwk.
Dojazd do działek poprzez zaprojektowaną drogę wewnętrzną składająca się z działek: 1126/6 i 1127/4 . (...)

Agent

Magdalena Wazynska

501 330...

501 330 091

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Wazynska

501 330...

501 330 091

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Wazynska

Zostaw telefon, oddzwonimy