Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka inwestycyjna, ul. Dąbrowiecka

Dąbrowiecka, Arciechów, mazowieckie

  • 1 150 000 zł
  • 23 150 m²
  • 49,68 zł/m²

Zdjęcie

Marian

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna, ul. Dąbrowiecka

Dąbrowiecka, Arciechów, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 150 000 zł

23 150 m²

49,68 zł/m²

Działka inwestycyjna, ul. Dąbrowiecka

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 150 000 zł 23 150 m² 49,68 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 150 000 zł (49,68 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: inwestycyjna, 23 150 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski, staw / oczko wodne
  •   działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 12.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nieruchomość wystawiona przez właściciela nieruchomości. Działka jest godna polecenia! Zapraszam wszystkich poważnie zainteresowanych zakupem do oglądania i zakupu tej działki.

Sprzedam nieruchomość gruntową niezabudowaną o pow. 23150 m2. Na działce jest prąd i dostęp do bieżącej wody. Jest też niewielki staw. Piękny równy teren inwestycyjno-budowlany usytuowany przy drodze gminnej.

Nieruchomość położona jest 25 km od Warszawy w miejscowości Arciechów. (...)

Agent

Marian

723 397...

723 397 302

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marian

723 397...

723 397 302

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości